Rüyada camın taşlanması

Rüyada camın taşlanması saygı duyulan ve kudretli bir insanla karşılaşacağınıza, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine, hastalıkların sona ereceğine, moral bulacağına, hafifleyeceğine, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, rütbenin yükseleceğine, çok büyük başarılara imza atacağına, bu sayede kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada camın taşlanması gördüyseniz:

  • Herşeye rağmen, duyduklarınıza tepkiniz ölçülü olsun.

Rüyada camın buğulanması zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine yorulur.

Rüyada camın taşlanması daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına, aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına yorulmaktadır.

Rüyada camın kirlenmesi çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına, kısmetlerin azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada camın eli kesmesi zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, elinde bulunan imkânlara rağmen insanlara olan güveninin sarsılmasından ötürü iş hayatından uzunca bir süre uzak kalacağına ve kendisinin hiç bilmediği bir konuda bazı insanlar tarafından öne sürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada camın kırıldığını görmek iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada camın içinde olmak bir sebeple işlerini daha kontrollü ve getireceği ve götüreceği şeyleri hesaplayarak gerçekleştireceğine, çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, bu yüzden çok büyük üzüntü duyacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir camın çatladığını görmek dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına inanılır.

Rüyada camın kendiliğinden açılması duygusal olarak çok kötü olabileceğine ve çok üzüntü duyacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, birçok fırsatın elden kaçırılacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments