Rüyada camide kıbleyi aramak

Rüyada camide kıbleyi aramak kapanmış olan kapıların allah’ın izni ile açılacağına, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına, belki de şirketi iflasın eşiğine gelmekten kurtuluşa erileceğine, aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine ve hak ettiği bir konuda destek alacağına, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine, yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına, malının, parasının, bağının ve bahçesinin de artacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine ve bu sayede birbiri üstüne iş teklifi alacağına delalettir.

Rüyada camide kıbleyi aramak gördüyseniz:

  • Kendinize güveninizi arttıracak veya iş, eğitim ya da coğrafi değişiklik gerektiren konularda yeteneklerinizi daha iyi kullanmanıza yardım edecek kişisel değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada camide kıbleyi aramak canını dişine takarak kazandıklarını kaybedeceğine, her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına yorulmaktadır.

Rüyada camide kıbleyi bulamamak helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına, iyi niyetinden uzaklaşacağına, belalı, art niyetli, haris, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada camide namaz kılarken kıbleyi şaşırmak başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada camide kıbleyi şaşırmak hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, bu kısmetin yeni bir kapı açacağına, toplum tarafından el üstünde tutulacağına işaret eder.

Rüyada kıbleyi bulmak akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına, güllük gülistanlık olacağına, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin kıbleyi sorması maddi sıkıntılardan kurtulup, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada kıbleyi tarif etmek hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, rızkının kesileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kıbleyi aramak diyanet işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, alacağı güzel haberler sayesinde adeta mutluluktan havalara uçacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.