Rüyada cam tabak kırılması ne demek

Rüyada cam tabak kırılması ne demek hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, işlerinden feragat edeceğine, maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına, tartışmalı durumlara düşüleceğine, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine tabir olunur.

Rüyada cam tabak kırılması ne demek gördüyseniz:

  • Sizi destekleyen veya alkışlayan kişiler istediğiniz şekilde davranmanızın veya istediğiniz yolda ilerlemenizin önünü açabilirler.

Rüyada cam tabak bardak kırılması hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, rüyayı gören kişinin bu duruma hazırlıksız olarak yakalanıp, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına inanılır.

Rüyada tabak kırılması ihya kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, ailesi içinde büyük tartışmalar ve fikir ayrılıklarının olacağına yorulmaktadır.

Rüyada tabak çanak kırılması çok iyi giden işlerin duracağına, sıkıntılarının biteceğine, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına delalet eder.

Rüyada yeşil tabak kırılması girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına ve daha büyük sıkıntılara gireceğine, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine rivayet eder.

Rüyada cam tabak kırılması ne demek çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada tabak ve bardak kırılması kazancında da artış meydana geleceğine, yaptığı işlerden çok para kazanacağına inanılır.

Rüyada beyaz porselen tabak kırılması çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine yorulmaktadır.

Rüyada porselen tabak kırılması elinin bolluğa kavuşacağına, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.