Rüyada büyülü bir yer görmek

Rüyada büyülü bir yer görmek hiç beklenmedik şeyler yapacağına ve toplumda tabir yerindeyse baştan ayağa düşeceğine, malından ve parasından olacağına, sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına, daha büyük kazançlar elde edeceğine, dertlerin günden güne artacağına, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına, hayatından nefret duygusunu atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyülü bir yer gördüyseniz:

  • Hesapta olmayan bir buluşma gerekebilir.

Rüyada büyülü bir yer görmek torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına, çok büyük ve zor olayları sonlandıracağına işaret etmektedir.

Rüyada büyülü eve girmek duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına, onun günlük yaşam ihtiyaçlarını elinden geldiği kadar karşılayacağına yorulur.

Rüyada büyülü oyuncak bebek iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine ve sıkıntılarının son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyülü define görmek işlerin hayırlı kapılar açacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, yalnız kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyülü yılan görmek tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine, rüya sahibinin hayatında bolluğun, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyülü kolye görmek sayılan ve sevilen kimse olacağına, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine alamet eder.

Rüyada büyülü hazine görmek şansın çalışmaya başlayacağına, karı koca olarak oturup sorunun ne olduğunu konuşacaklarına, bu sayede aralarındaki problemlerin çözüleceğine tabir olunur.

Rüyada büyülü kağıt görmek sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments