Rüyada büyük taşların yuvarlandığını görmek

Rüyada büyük taşların yuvarlandığını görmek aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına, hayat içerisinde çok mutlu olunacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, endişelerin ve korkuların geçeceğine ve iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük taşların yuvarlandığını gördüyseniz:

  • Uzun süredir planladığınız bir şeyi yapabilir ya da elde edebilirsiniz.

Rüyada büyük taşların yuvarlandığını görmek sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine işaret eder.

Rüyada taşların yuvarlandığını görmek sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada dağdan taşların yuvarlandığını görmek kapanmış olan kapıların allah’ın izni ile açılacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine alamet eder.

Rüyada büyük kayaların yuvarlandığını görmek şerefe ve izzete, para kazanmasına da vesile olacağına inanılır.

Rüyada büyük kayanın yuvarlandığını görmek neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorlanacağına, sorunların gittikçe artacağına ancak bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bu durumların üstesinden gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada büyük bir kayanın yuvarlandığını görmek vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada büyük taşların düştüğünü görmek eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine ve el üstünde tutulacağına, kötü düşmana işaret eder.

Rüyada büyük bir taşın yuvarlandığını görmek zarar edilen işlerin düzeleceğine, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine, kötü haberler alacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments