Rüyada büyük bulanık sel görmek

Rüyada büyük bulanık sel görmek azmiyle takdir topladığı gibi, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, rüya sahibinin çok zor ve kötü günler geçireceğine, gözden uzak olduğu zaman gönüllerden de uzak olacağına, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada büyük bulanık sel gördüyseniz:

  • Kıskançlık başınıza iş açabilir.

Rüyada büyük bulanık sel görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bulanık suda büyük balık görmek şansının ve kısmetlerinin açılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bulanık suda büyük balık tutmak kazancın yetmez olacağına, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada bulanık suda büyük yılan görmek kazancının günden güne arttıracağına, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada büyük bulanık dere görmek planlarının istediği şekilde işleyeceğine, bu durumun kendisine güç vereceğine ve geleceğine daha sıkı bağlanacağına, tükettiği nefes ve para ile kalacağına delalet eder.

Rüyada bulanık su bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bulanık göl çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sel bulanık su görmek kendisinin de ne olduğunu anlayamayacağına, gittikçe daha kötü durumlara düşüleceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.