Rüyada büyük bir hata yaptığını görmek

Rüyada büyük bir hata yaptığını görmek yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, zor ve kötü günler geçireceğine, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine inanılır.

Rüyada büyük bir hata yaptığını gördüyseniz:

  • Maddi açıdan yenilikler var.

Rüyada büyük bir hata yaptığını görmek başarılı çalışmalara imza atacağına, işini büyüteceğine tabir olunur.

Rüyada bir hata yaptığını görmek düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, hayatının daha kolay olacağına ve rüya sahibinin eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin hata yaptığını görmek hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına, aradaki buzları eriteceğine ve barış sağlayacağına işarettir.

Rüyada sevgilinin hata yaptığını görmek uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına alamet eder.

Rüyada büyük çiş yaptığını görmek kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına, iş dünyasındaki prestijin azalacağına, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada büyük aptesini yaptığını görmek ahlakından vazgeçmeyeceğine, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada büyük tuvaletini yaptığını görmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine ve hayırlı bir evlada sahip olacağına, başarılı olundukça özgüvenin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyük tuvalet yaptığını görmek mal ve para biriktireceğine, sorunlarının sona ereceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.