Rüyada büyü yapabilmek

Rüyada büyü yapabilmek mutlu ve sağlıklı olacağına, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına, çeşitleneceğine, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük başarılara imza atacağına, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına yorulur.

Rüyada büyü yapabilmek gördüyseniz:

  • Yeni kişilerle tanışmak için hobilerinizden faydalanabilir veya mücadele ortamına girebilirsiniz.

Rüyada büyü saklamak iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalettir.

Rüyada büyü ve cin görmek yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına yorulur.

Rüyada büyü yapılmış uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, pek çok olumlu gelişmelere işaret etmektedir.

Rüyada büyü temizlemek böyle işlere kalkışacağına, maddi olarak güç kazanacağına, ayrıcalık elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada bir büyü bozmak kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada büyü bulunması can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada cin ve büyü görmek zarar getirecek bir kişi ile yola çıkılacağına, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine inanılır.

Rüyada eve büyü yapılması rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.