Rüyada büyü çözmek

Rüyada büyü çözmek ünleneceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına, iş hayatının çok sıkıntılı ve zor bir hal alacağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine, yarar sağlamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyü çözmek gördüyseniz:

  • Evle ilgili gelişmeler olumlu sonuçlar doğurabilir.

Rüyada eve büyü yapılması uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine inanılır.

Rüyada büyü saklamak verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine ve zor bir kişinin yanında işe başlanacağına, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına delalettir.

Rüyada cin ve büyü görmek geçim derdine gireceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine rivayet eder.

Rüyada bir büyü bozmak çekilen sıkıntıların son bulacağına, başına çok güzel olaylar geleceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyü temizlemek rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına işaret eder.

Rüyada büyü yapabilmek eğer şifaysa da şifasını bulacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine alamet etmektedir.

Rüyada büyü bulunması maddi anlamda kendisini toparlayacağına, hayatının olumlu yönde devam edeceğine yorulur.

Rüyada büyü bulaşması sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.