Rüyada burnundan beyaz sümük akması

Rüyada burnundan beyaz sümük akması babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına, işlerini düzene sokacağına, şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, daha fazlası olsun diye değil, allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına yorulur.

Rüyada burnundan beyaz sümük akması gördüyseniz:

  • Yapacağınız şeyler üzerinde sizden yaşça küçük veya büyük kişilerin ya da çocuklarınızın etkisi olabilir.

Rüyada burnundan beyaz sümük akması bir bebek sahibi olunacağına, zenginlik sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada burnundan beyaz sümük çıkarmak külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada burnundan sümük çekmek sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, güleceğine delalettir.

Rüyada burnundan sümük silmek problemlerinin çözüleceğine, yaşadığı tatsız, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, kişinin kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada burnundan sümük çikarmak işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine ve bu yüzden çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, bereketin geleceğine, bolluğun sürekli olacağına tabir olunur.

Rüyada burnundan sümük akmak en tepkedeki kimse olacağına, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine işaret eder.

Rüyada burnundan uzun sümük çıkması yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine delalettir.

Rüyada burnundan kuru sümük görmek hayallerinin gerçekleşeceğine, kişinin isteklerine nail olacağına, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.