Rüyada bulanık suya düşmek görmek

Rüyada bulanık suya düşmek görmek girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına, sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, başarısının ve mutluluğunun artacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bulanık suya düşmek gördüyseniz:

  • Size baskı uygulayan kişiler nedeniyle karar vermek zorunda hissedebilirsiniz.

Rüyada bulanık suya düşmek görmek ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada bulanık akan suya düşmek ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, insanlar tarafından daha büyük bir baskı göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arabayla bulanık suya düşmek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada bulanık suya düsmek hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına delalettir.

Rüyada bulanık suya girmek geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara, zorlanacağına tabir olunur.

Rüyada bulanık suya batmak zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bulanık suya kapılmak para sahibi olacağına, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine delalet eder.

Rüyada bulanık suya ayak sokmak yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, rızkının kesileceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments