Rüyada boyun masajı yapmak

Rüyada boyun masajı yapmak suçlamalardan aklanılacağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, bu işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceğine, özgüveninin bitme noktasına geleceğine, daha kötü günler yaşayacağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına ve bu sayede işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine rivayet eder.

Rüyada boyun masajı yapmak gördüyseniz:

  • Gereksiz değişiklikler yapmanız sonucunda olaylar sizi engelleyebilir.

Rüyada boyun masajı yapmak yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına, sevinçli bir haber alınacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine delalettir.

Rüyada boyun masajı hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve rüya sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada kalp masajı maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babama kalp masajı yapmak elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine delalettir.

Rüyada birine ayak masajı yapmak uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine tabir olunur.

Rüyada ölü bebeğe kalp masajı yapmak düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine, rahata ereceğine yorulur.

Rüyada balığa kalp masajı yapmak sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına, bunun için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğine kalp masajı yapmak ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.