Rüyada boynuzu kırık keçi görmek

Rüyada boynuzu kırık keçi görmek büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, kafasına koyduğuna ulaşacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına yorulur.

Rüyada boynuzu kırık keçi gördüyseniz:

  • Eski tanıdıklarla bir araya gelebilir, uzun zamandır görmediğiniz kişileri görebilir veya geçmişi gözden geçirebilirsiniz.

Rüyada boynuzu kırık keçi görmek elinin bolluğa kavuşacağına ve yüzünün güleceğine, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada keçi boynuzu görmek akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine işarettir.

Rüyada keçi boynuzu toplamak geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına, çalışma hayatında bazı sorunların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada keçi boynuzu tutmak çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada keçi boynuzu kesmek uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına, sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine inanılır.

Rüyada tek boynuzu kırık koç görmek çok mutlu olacağı günler geçireceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada boynuzu kırık koç görmek ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, maddeden çok maneviyata önem vereceğine yorulur.

Rüyada boynuzu kırık boğa görmek emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, başarıları ile konuşulacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments