Rüyada boynuna zincir takmak

Rüyada boynuna zincir takmak zorlukların ve kavgaların biteceğine, acı veren durumların vuku bulacağına, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, bu sıçrama sayesinde iş kapılarının kendisine tamamen açılacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, ilerleyeceğine, yükseleceğine, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, başına gelen kötü olaylardan ötürü yıpranacağına, bereketin ve karın artacağına rivayet eder.

Rüyada boynuna zincir takmak gördüyseniz:

  • Yeni kişilerle tanışmanızı veya mevcut ilişkilerinizi geliştirmenizi sağlayacak aktivitelere katılabilir, arkadaş toplantıları esnasında yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Rüyada boynuna zincir takmak rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, yeni denemelerde bulunacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada altın zincir boynuna takmak şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına, işlerinin çok açılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine delalet eder.

Rüyada boynuna altın zincir takmak işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kariyer edineceğine alamet etmektedir.

Rüyada boynuna gümüş zincir takmak işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, bir ortaklık kurulacağına işarettir.

Rüyada boynuna zincir kolye takmak düşmanların yenilgiye uğratılacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine yorulur.

Rüyada altın zincir takmak boynuna onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, sarsılacağına, bazı konularda takıntı derecesinde özenli gösterileceğine ve hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda önemli bir adım atılacağına inanılır.

Rüyada zincir görmek maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına işarettir.

Rüyada zincir kaybetmek kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments