Rüyada boşanmış yengesini görmek

Rüyada boşanmış yengesini görmek daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine ve yine içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulamayacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, sıkıntıların sona ereceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine, bir sebeple uzun bir zaman boyunca toparlanılamayacağına, kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine delalet eder.

Rüyada boşanmış yengesini gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz insana karşı kırıcı tavırlar takınmamalısınız.

Rüyada boşanmış yengesini görmek bir sebeple arkadaşları ile konu ile ilgili olarak tartışacağına, yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına işaret eder.

Rüyada ölü yengesini görmek eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada yengesini öldürmek geniş bir rızka kavuşacağına, güzel bir gelecek sahibi olunacağına delalettir.

Rüyada babanın yengesini görmek uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, elindeki imkânları seferber edeceğine işaret eder.

Rüyada yengesini dövdüğünü görmek güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine delalet eder.

Rüyada yengesini görmek ne anlama gelir rütbe edineceğine, makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına yorulur.

Rüyada eski eşinin yengesini görmek eşler arasında bir soğukluk olacağına, bir sebeple kısa da olsa bir bocalama dönemi geçireceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş olan yengesini görmek uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments