Rüyada boşanmış bir kadın görmek

Rüyada boşanmış bir kadın görmek yapmaya çalıştığı şeyler hatalı adımlar atacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, huzursuzluk yaşanacağına, maddi olarak epey kayıp verileceğine, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, rahatının, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, ticarette, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına delalet etmektedir.

Rüyada boşanmış bir kadın gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin bazı işleri halletme biçimlerini anlamaya çalışmanız yeni yetenekler edinmenizi veya kafanızı rahatlatmanızı sağlayabilir.

Rüyada boşanmış bir kadın görmek kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, kazancının da mutluluğunun da çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada boşanmış kadın istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine delalet eder.

Rüyada boşanmış kadın görmek işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına tabir olunur.

Rüyada boşanmiş görmek dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine işarettir.

Rüyada boşanmış eşi görmek hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına yorulur.

Rüyada boşanmış damadını görmek ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine ve bu sayede çevresinin de hep kalabalık olacağına, çeşitli gelişmeler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşinden boşanmış görmek sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine alamet etmektedir.

Rüyada boşanmış kişileri görmek kafa dinleyeceğine, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments