Rüyada bomba silah görmek

Rüyada bomba silah görmek kendi işinin patronu olunacağına, sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına, rahat bir hayat yaşayacağına, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine bakarak, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada bomba silah gördüyseniz:

  • Maddi açıdansa, belli planlar dahilinde hareket etmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz.

Rüyada bomba silah görmek kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına yorulur.

Rüyada bomba ve silah patladıgını görmek bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada bomba silah sesi duymak giderek daha da moralsiz ve isteksiz bir hale gelmesinden dolayı iş yaşamında da büyük sorunlar yaşayacağına, kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına da vesile olacağına delalet etmektedir.

Rüyada bomba ve silah sesi duymak başarıların çoğalacağına, varlıklı kimse olacağına işaret eder.

Rüyada bomba ve silah görmek bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına inanılır.

Rüyada silah atmak ve silah sesi duymak çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine delalettir.

Rüyada silah görmek silah sıkmak geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada bomba ile öldürülmek parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, zor durumda bırakacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.