Rüyada boğazın kıllanması

Rüyada boğazın kıllanması birikim yapma fırsatı elde edeceğine, anne ve babanın kalbinin kırılacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine, kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, işlerini tek başına yöneteceğine ve uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada boğazın kıllanması gördüyseniz:

  • Sizin son derece akılcı yaklaşımlar gösterdiğiniz durumlara diğer insanlar ters açılardan bakabilirler.

Rüyada boğazın gıcıklanması kötü kişilerden uzak durulacağına, sevdiği kişilerin mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada boğazın şişmesi yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, kendisini geliştireceğine, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada boğazın acıması işlerin açılacağına, rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, başına çok güzel olaylar geleceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada boğazın kıllanması iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, işlerinin açılacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada boğazın bıçakla kesilmesi uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine, sağlığının ve işlerinin bozulacağına, iyi geçiminin biteceğine inanılır.

Rüyada boğazın iltihaplanması zor ve kötü günler geçireceğine, bir sebeple hiç olmadığı kadar zor durumlara düşeceğine, sorunlu bir hayat yaşayacağına inanılır.

Rüyada boğazın taşması kırılan kalbin onarılacağına ve kırgınlık yaşanmış bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, çok büyük mutluluk yaşanacağına delalet eder.

Rüyada boğazın kızarması sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments