Rüyada bodrumda olmak

Rüyada bodrumda olmak hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine, beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına, sıkıntıdan kurtulacağına, keyfinin yerine geleceğine, büyük başarılar elde edeceğine, işlerin yeni kapılar açacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına, mal kayıpları da yaşayacağına, yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına inanılır.

Rüyada bodrumda olmak gördüyseniz:

  • Takım oyununda bireysel hareket edilemeyeceğini hatırlatmanız gereken kişiler olabilir.

Rüyada bodrumda olmak önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bodrumda yatmak özlem gidereceğine, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına inanılır.

Rüyada bodrumda fare görmek sıkıntıya ve zahmete düşeceğine bunun için de bir kurtuluş ya da çıkış yolu aramak zorunda kalacağına, rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada bodrumda oturmak ayrılık yaşanacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına,  hastalıkların iyileşeceğine tabir olunur.

Rüyada bodrumda yılan görmek kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına, malından ve parasından olacağına işaret eder.

Rüyada bodrumda kedi görmek uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine işarettir.

Rüyada bodrumda saklanmak atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada bodrumda kilitli kalmak uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına, aile hayatında sevinileceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments