Rüyada böceğin saldırması

Rüyada böceğin saldırması zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, büyük atılımlarda bulunacağına, istediği her şeyi elde edebileceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, zararlı bir alışkanlıkla boğuşulacak bir döneme girileceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine yorulur.

Rüyada böceğin saldırması gördüyseniz:

  • Bazı kişilere bazı konularda yanlış yaptıklarını anlatmaya çalışmanızın kimseye hiçbir faydası olamayabilir.

Rüyada böceğin saldırması hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına tabir olunur.

Rüyada bir böceğin ısırması yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada böceğin konuşması zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, yeni projelerin ve planların tutacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada böceğin vücuda girmesi umutlarının kendisine hayır getireceğine, erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak bir yere gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah bir böceğin ısırması maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına inanılır.

Rüyada zehirli bir böceğin ısırması allah’ın kendisinden yana olacağına ve kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin bir anda bozulacağına işarettir.

Rüyada büyük bir böceğin ısırması rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine ve özellikle hatalara karşı çok fazla müsamahalı davranmayacağına delalettir.

Rüyada böceğin ağzına girmesi işlerini boşvereceğine, hayatının kötüleşmeye başlayacağına, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına ve endişe edecek durumlara düşüleceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments