Rüyada biriyle suya düşmek

Rüyada biriyle suya düşmek malından ve parasından ziyan edeceğine, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, hane içinde tartışmaların başgöstereceğine, umutsuz ruh halinden sıyrılacağına, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada biriyle suya düşmek gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınız veya yakın çevrenizle ilişkilerinizi sorgulayabilir, verdiğiniz ölçüde karşılık görüp görmediğiniz sorusuna cevap arayabilirsiniz.

Rüyada biriyle suya düşmek rakiplerini gerisinde bırakacağına, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada biriyle suya girmek iş konusunda da beklentilerin gerçekleşmeyeceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine yorulmaktadır.

Rüyada biriyle suya atlamak bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine inanılır.

Rüyada ölmüş biriyle suya girmek sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada suya gömülmek hayal ettiği kariyerine de mutlaka ulaşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına yorulur.

Rüyada sığ suya dalmak sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine, kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine işaret eder.

Rüyada suya tuz katmak hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına, elinin bollaşacağına, rahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada suya ulaşamamak çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına, hastalıkların kişiye uzak duracağına, yaşlılığında dahi kimseye muhtaç olmadan, huzurlu bir yaşam sürüleceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.