Rüyada birisinin hapiste olduğunu görmek

Rüyada birisinin hapiste olduğunu görmek bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine ve bu durumdan ötürü çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına, sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına inanılır.

Rüyada birisinin hapiste olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı konular sizi tatmin etmiyor olabilir.

Rüyada birisinin hapiste olduğunu görmek çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına tabir olunur.

Rüyada hapiste olan birisinin çıktığını görmek kurulu düzeninin sürüp gideceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına alamet etmektedir.

Rüyada annemin hapiste olduğunu görmek başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına alamet eder.

Rüyada kardeşinin hapiste olduğunu görmek sadece maddi olarak çökmekle kalmayacağına, elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölünün hapiste olduğunu görmek amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, hem yeni yerler göreceğine alamet eder.

Rüyada eşinin hapiste olduğunu görmek tartışma yaşayacağına, çektiği eziyetle baş başa kalacağına, kime gideceğine delalettir.

Rüyada bir kişinin hapiste olduğunu görmek kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada oğlunun hapiste olduğunu görmek kazanılacak ve ele geçecek paraya, kendisinin bu duruma çok sinirlenip çok dertleneceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments