Rüyada birinin yüzünde siğil görmek

Rüyada birinin yüzünde siğil görmek işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, bu sebeple kendisine daha dikkat etmesi ve daha akıllıca adımlar atması gerektiğine aksi halde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edemeyeceğine, büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına yorulur.

Rüyada birinin yüzünde siğil gördüyseniz:

  • Bazı konularda kapılacağınız çelişkiler, huzursuz bir yapı sergilemenize sebep olabilir.

Rüyada birinin yüzünde siğil görmek bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına, hak yiyeceğine yorulur.

Rüyada yüzünde siğil görmek aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına, suç işleyeceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına inanılır.

Rüyada başkasının yüzünde siğil görmek yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, yüklü bir miktar borç verileceğine yorulmaktadır.

Rüyada başka birinin elinde siğil görmek insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına, keyifli sohbetler edeceğine yorulur.

Rüyada birinin yüzünde kıl görmek aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve rüya sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına inanılır.

Rüyada birinin yüzünde ben görmek tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin yüzünde kan görmek yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin yüzünde un görmek hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, maddi olarak zor bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments