Rüyada birinin vücudunun parçalandığını görmek

Rüyada birinin vücudunun parçalandığını görmek bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına ve işlerin yoluna gireceğine, düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına, çok büyük ve akıllıca hareketler ile bu durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine, bir sebeple atılan adımlar konusunda ve verilen sözler konusunda çok dikkat edilmesi gerektiğine, aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin vücudunun parçalandığını gördüyseniz:

  • Seni tanıyanları şaşırtabilirsin.

Rüyada birinin vücudunun parçalandığını görmek işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına, aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına işarettir.

Rüyada kendi vücudunun parçalandığını görmek kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının vücudunun parçalandığını görmek çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine, o işin tüm risklerini göze alacağına, herkesi şaşırtacağına ve malından, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine alamet eder.

Rüyada insan vücudunun parçalandığını görmek parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, işlerinin bu kişiler tarafından engellenip maddi olarak zarara uğratılmasına, bu yüzden aile hayatı içerisinde huzursuzluk, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada vücudunun parçalandığını görmek sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, bazı büyük sıkıntılar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada birinin vücudunun kıllandığını görmek sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine delalet eder.

Rüyada birinin vücudunun ikiye ayrıldığını görmek olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına, sıkıntılarını üzerinden atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin vücudunun yara olduğunu görmek yolunun hep açık olacağına, hayırlı yollara gireceğine rivayet etmektedir.

One thought on “Rüyada birinin vücudunun parçalandığını görmek

  1. Rüyamda sevgilimin vücudunun parçalara ayrılmış olduğunu gördüm bu rüyamı yorumlarmısınız

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.