Rüyada birinin üzerinde bit görmek

Rüyada birinin üzerinde bit görmek sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına, kötü sözler duyacağına, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, kişinin sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine, kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin üzerinde bit gördüyseniz:

  • Eski tanıdıklar da aniden yüzünü gösterebilir.

Rüyada birinin üzerinde bit görmek sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, kendisinden hayır beklenemeyen dosta inanılır.

Rüyada birinin üzerinde kar görmek yapılan çalışmaların zarar vereceğine, her zaman örnek bir müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine ve allah tarafından korunacağına yorulur.

Rüyada birinin üzerinde kusmuk görmek daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, verdiği emeklerin heba olacağına delalettir.

Rüyada birinin üzerinde silah görmek güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine yorulur.

Rüyada ölmüş birinin üzerinde kan görmek herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına yorulur.

Rüyada birinin üzerinde gelinlik görmek kendisine yeni bir iş bulacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başka birinin üzerinde kan görmek saygınlık kazanacağına, çevresinin genişleyeceğine, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine rivayet eder.

Rüyada birinin üzerinde beyaz elbise görmek elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, çok büyük ve üzüntü verici durumlara düşeceğine alamet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.