Rüyada birinin uçurması

Rüyada birinin uçurması çok büyük sorunlar yaşanacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine, başarılarının düşeceğine, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, masrafların altında kalacağına rivayet eder.

Rüyada birinin uçurması gördüyseniz:

  • Çok küçük sebepler nedeniyle bile karşınızdaki kimselere saldırmaya eğilimlisiniz.

Rüyada birinin çok zayıfladığını çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, hayatının güllük gülistanlık geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eve birinin saldırması art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına tabir olunur.

Rüyada birinin ev yıkaması kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine yorulur.

Rüyada birinin yakalamak ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, kişinin tüm hayatının değişeceğine, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına inanılır.

Rüyada birinin çok gülmesi yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, ağır bir hastalık ile baş etmek zorunda kalınacağına ve bu sebeple aile hayatının da bozulacağına, yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada ölü birinin et vermesi rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına işarettir.

Rüyada birinin saç boyaması bir sebeple sıkıntı çekeceğine, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına rivayet eder.

Rüyada ölü birinin yemek kazancın az da olsa yitirileceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.