Rüyada birinin size kıyafet vermesi

Rüyada birinin size kıyafet vermesi hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, tecrübelerini aktaracağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, şansının ve bahtının döneceğine, malvarlığının artacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, sermayesinin boşa gideceğine, işlerinin sarpa saracağına, saygınlık kazanacağına, çevresinin genişleyeceğine işaret eder.

Rüyada birinin size kıyafet vermesi gördüyseniz:

  • Dikkatli olmamızda fayda var.

Rüyada birinin size kıyafet vermesi çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, ailesinden, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına tabir olunur.

Rüyada birinin size tükürmesi eve huzur dolacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, zorluğa düşeceğine, zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada birinin size öfkelenmesi iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine, borca batacağına yorulur.

Rüyada birinin size ev vermesi girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, kısaysa da ömrün kısa süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin size vurması huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, kısa sürecek bir işe gireceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin size kızması yüzünün kızaracağına, deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin size su vermesi aile içinde saadetinin artacağına, parasının, malının ve aşının da çoğalacağına alamet eder.

Rüyada birinin size laf atması işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine, çevresinin güzel insanlarla dolacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments