Rüyada birinin seninle kavga etmesi

Rüyada birinin seninle kavga etmesi rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, ailesine daha çok zaman ayıracağı gibi, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, müjdeli haberle geleceğine yorulur.

Rüyada birinin seninle kavga etmesi gördüyseniz:

  • Potansiyelinizin farkına varabilir, yeni başlangıçlar yapma amacıyla gerekli kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz.

Rüyada birinin seninle kavga etmesi yine deyim yerindeyse onun yar ve yardımcısı olacağına, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada ölü birinin seninle konuşmaması böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin seninle konuşmaması kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine delalet eder.

Rüyada birinin seninle tanışmak istemesi yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, uzun bir zaman boyunca borç içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin seninle konuşması şansının kendisinden yana olacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin birinin seninle konuşması içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına, rahatsızlık veren durumların son bulacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada birinin seninle nişanlanmak istemesi kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına rivayet eder.

Rüyada birinin seninle barışmak istemesi borçlarının kapanacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, sorunlarından arınacağına, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments