Rüyada birinin senin saçını okşaması

Rüyada birinin senin saçını okşaması bir sebeple uzunca bir süre sorun yaşayacağına, kişinin her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine, sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine, başarıların devamlı olacağına, mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, böylelikle sosyal ilişkilerinin de güçleneceğine ve psikolojik olarak rahatlayacağına, işlerin her geçen gün farklı bir sorunla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada birinin senin saçını okşaması gördüyseniz:

  • İşinizi ilgilendiren tesadüfi fırsatlar söz konusu olabilir veya işle ilgili bazı konular aniden lehinize dönebilir.

Rüyada birinin senin saçını okşaması hayatı boyunca hep başarılı olacağına, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına işarettir.

Rüyada birinin senin saçını topladığını görmek kişinin mutluluğuna gölge düşüp, sıkıntılı günler geçireceğine, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin senin saçını boyadığını görmek sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, alafranga tuvalete küçük tuvaletini yaptığını görmesi, mal kaybına uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin senin saçını çekmesi maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, bilimden ve bilgiden şaşmayacağına rivayet eder.

Rüyada birinin senin saçını öpmesi maddi sorunlarının çözüleceğine, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevmediğin birinin senin saçını kesmesi onların bir adım önüne geçeceğine, aile hayatındaki muhabbetin artacağına,  hastalıkların iyileşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdığın birinin senin saçını kesmesi hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin senin saçını taraması bunalacağına, işlerinin çok iyi olacağına ve büyük kazanç elde edeceğine yorulur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.