Rüyada birinin senin evlendiğini görmesi

Rüyada birinin senin evlendiğini görmesi çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, para meselelerinde gurur yapan kişinin borçlarını kapatamadığı bir zamanda ailesine durumu açarak yardım alacağına, kolay yoldan gelir elde edeceğine, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, kısmetlerin günden güne artacağına, çok iyi paralar kazanılacağına, asık yüzlerin güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin senin evlendiğini görmesi gördüyseniz:

 • İnsanlara yardım etmek isteğinizi başka yollardan da ifade edebilirsiniz.

Rüyada birinin senin evlendiğini görmesi iş hayatında atılıma geçeceğine, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının senin evlendiğini görmesi en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine bu sayede kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına, sevinçli bir haber alınacağına rivayet eder.

Rüyada başka birinin senin evlendiğini görmesi kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için de harcanacağına yorulur.

Rüyada bir başkasının senin evlendiğini görmesi kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada birisinin senin evlendiğini görmesi refaha erileceğine, bağının ve bahçesinin de artacağına işaret eder.

Rüyada başkasının senin evlendiğini görmesi yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına, eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına rivayet eder.

Rüyada birinin senin taşındığını görmek masa başı bir işe gireceğine, hayatının afiyette geçeceğine yorulur.

Rüyada birinin senin memene dokunması endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, sağlıklı ve zinde olacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

5 yorum “Rüyada birinin senin evlendiğini görmesi

 1. Ben evliyim halamın kızı beni rüyasında görmüş ben evleniyormuşum çok kalabalık bir düğünmüş ne anlama geliyor bana yardımcı olurmusunuz

 2. Ben nisanliyim eltim ruyasinda nisanlimla evlendigimizi görmüş ne anlama geliyor yardimci olsaniz sevinirim simdiden ALLAH razı olsun..

 3. Bi kaç arkadaş beni ruyansinda evlendiğimi ve beyaz takım elbise giydigimi görmüş anlamını ogrenebiliryim

 4. kuzenim rüyasında benim apartaman bahçesinde bir düğünle hızlıca evlenip kaçar gibi gitiğimi görmüş

  • Mürşid der ki,
   Rüyanız sabretmeye, huzura ve çözümlere delalettir. Rüya alimlerine göre sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına; her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine; sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.