Rüyada birinin senin ayağına basması

Rüyada birinin senin ayağına basması karlı işlere gireceğine, karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, pek istenmeyen şeyler yaşanacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına, zorlukları ve dertleri de allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine işarettir.

Rüyada birinin senin ayağına basması gördüyseniz:

  • Hızlı kararlar almak veya acele hareket ya da girişimler ön görülmesi zor problemlere neden olabilir.

Rüyada birinin senin ayağına basması yeni projelerin ve planların tutacağına, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına yorulur.

Rüyada birinin ayağına su dökmek hayatının bir anda allak bullak olacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin ayağına çay dökülmesi içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına işarettir.

Rüyada birinin ayağına yatmak sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, başarının, mutluluğun ve kazancın azalacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin ayağına bakması rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin senin evine gelmesi kişinin gülen yüzünün solacağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine delalet eder.

Rüyada birinin senin elini ısırması dualarının kabul olacağına, etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine inanılır.

Rüyada birinin senin yemeğini yemesi yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, rahatlığa ereceğine işaret etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.