Rüyada birinin sana soru sorması

Rüyada birinin sana soru sorması bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, neşeleneceğine, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına, kişinin elindekilerinden de olacağına, sabit kalması yani ne büyümesi ne küçülmesi rüya sahibinin hayatının bazen sıkıntılı, bazen de rahat geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin sana soru sorması gördüyseniz:

  • Size sorulan sorularla yüzleşmekten kaçınmayın.

Rüyada birinin sana soru sorması sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birinin sana soru sorması hem ün sahibi olacağına, parasal durumun düzeltileceğine alamet eder.

Rüyada annenin sana soru sorması alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, gerek maddi gerek de manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşının sana soru sorması karşısına çıkan kötü niyetli kimselerin tuzaklarına düşmeyeceği gibi, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, huzurlu günlerin uzaklaşacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin sana soru sorması kindar olacağına, yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğinin sana soru sorması karşılığını bulacağına, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kızın sana soru sorması yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, etrafındakiler tarafından kutlanacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin sana soru sorması mutluluk, sevinç ve neşe verecek müjdeli bir haberin geleceğine, kazancının sürekli artacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada birinin sana soru sorması

  1. Rüyamda babam bana şunu diyordu biri gelicek ve sana sorular soracak ama sakın imanından vazgeçme soru soru sormaya çok güzel bir kız geldi ve sorularını cevapladım ondan önce tuvalettin içinde bi adam gördüm

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.