Rüyada birinin sana altın bileklik vermesi

Rüyada birinin sana altın bileklik vermesi tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına, fakirlikten kurtulmaya, her isteklerinin yerine geleceğine, hem itibar edineceğine, zevk aldığı aktivitelere de daha fazla vakit ayıracağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, bu kısmetin yeni bir kapı açacağına delalet eder.

Rüyada birinin sana altın bileklik vermesi gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişileri ihmal ya da refuse etmemenizde fayda var.

Rüyada birinin sana altın bileklik vermesi işlerinin günden güne azalacağına, büyük kazanç sağlanacağına tabir olunur.

Rüyada birinin sana hediye bileklik vermesi bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet eder ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine işaret eder.

Rüyada ölen birinin sana bileklik takması hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına ancak ne yaparsa yapsın yine sıkıntılı durumlara düşeceğine delalettir.

Rüyada birinin sana bileklik vermesi karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada birinin altın bileklik vermesi çok mutlu olunacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine, eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine alamet eder.

Rüyada birinin kolunda altın bileklik görmek çalışmalarının takdir edileceğine, işlerin günden güne artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin sana altın takması atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin sana altın vermesi üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına, karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments