Rüyada birinin pantolon istemesi

Rüyada birinin pantolon istemesi zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, kendi ekmek teknesine sahip olacağına, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, onlar için çabalayacağına, artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, anne babaya müjde verileceğine, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağına, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine inanılır.

Rüyada birinin pantolon istemesi gördüyseniz:

  • Yeni tanışmış sayılabileceğiniz biri siz çok fazla beğeniyor.

Rüyada birinin pantolon istemesi bir sebeple neredeyse yıkılacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine ve uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin sana pantolon alması kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin pantolon giymesi dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin pantolon giydiğini görmek günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına yorulur.

Rüyada tanıdık birinin pantolon vermesi bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin beyaz pantolon giydiğini görmek çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, elinde bulunan işten ayrılmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin siyah pantolon giydiğini görmek ona yakınlaşmaya çalışacağına, içini açmaya karar vereceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin başkasının pantolon giydiğini görmek deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.