Rüyada birinin kaydığını görmek

Rüyada birinin kaydığını görmek bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin kaydığını gördüyseniz:

  • Olayların zamana bırakılmasını sağlamak daha doğru olabilir.

Rüyada birinin kaydığını görmek iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada birinin karda kaydığını görmek bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, bu yüzden insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin ayağının kaydığını görmek problemleri çözerken yakın tanıdıklardan fikir alınacağına, rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına rivayet eder.

Rüyada birinin kaydıraktan kaydığını görmek adım adım başarıya ulaşılacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada birinin gözlerinin kaydığını görmek kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına ve hep alın terini yiyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin paten kaydığını görmek hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada ay kaydığını görmek hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok zor durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kar kaydığını görmek iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments