Rüyada birinin gözünde sürme görmek

Rüyada birinin gözünde sürme görmek iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, kuran hafızı olmaya yorumlanan rüya, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçmayacağına, mutluluk verici olayların yaşanacağına, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, hak etmedikleri şekilde ağır suçlamalarda bulunacağına, huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine delalet eder.

Rüyada birinin gözünde sürme gördüyseniz:

  • Değecek konularda bağışlar yapabilir veya yardımlarda bulunabilirsiniz.

Rüyada birinin gözünde sürme görmek hastalar için şifaya yorumlanan rüya, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, onların başarıları ile övüneceğine işaret etmektedir.

Rüyada erkeğin gözünde sürme görmek dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, berekete, bolluk içinde, zengin bir hayat sürüleceğine, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının gözünde sürme görmek toplum tarafından el üstünde tutulacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada bir erkeğin gözünde sürme görmek hayırlı olarak başlayan bir çalışmanın kötü bir şekilde ve geride yüklü miktarda borç bırakarak biteceğine, kısa süre içinde işlerinin açılacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada gözünde sürme görmek buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada birinin gözünde yara görmek kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, yeni kararlar alınacağına yorulur.

Rüyada birinin gözüne sürme çektiğini görmek huzurun kaçacağına, ekmeğin kesileceğine, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine tabir olunur.

Rüyada birinin gözünde yaş görmek çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments