Rüyada birinin gömleğinin yırtılması

Rüyada birinin gömleğinin yırtılması alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine, bekarsa yakında evleneceğine ve mutlu olacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına ve güzel ve sevinçli günler görüleceğine, isteklerine kulak vereceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine delalettir.

Rüyada birinin gömleğinin yırtılması gördüyseniz:

  • Üst üste gelen davet ya da kutlamalara katılmak için hediyeler almak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada birinin gömleğinin yırtılması çok sıhhatli bir kişi olunacağına, hayırlı bir evlat olacağına alamet eder.

Rüyada gömleğinin çalındığını görmek işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına, büyük başarıla kazanacağına inanılır.

Rüyada gömleğinin yandığını görmek hastalıkların sona ereceğine, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına ve bunun için yaradana şükredeceğine inanılır.

Rüyada gömleğinin düğmesini iliklemek atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine, kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına tabir olunur.

Rüyada gömleğinin yırtıldığını görmek her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, kısmetlerinin de herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına delalet eder.

Rüyada gömleğinin düğmesinin koptuğunu görmek hayatının, düzeninin, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, kısa sürede hayatın düzene gireceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, arzuların yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına delalet eder.

Rüyada gömleğinin kirlendiğini görmek aydınlık bir döneme girileceğine, maddi ve manevi olarak sevineceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölü birinin diş yaptırması ancak harcamalarına ve yaptıklarına dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına, kendi işini kurmak için adım atacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.