Rüyada birinin fotoğraf göndermesi

Rüyada birinin fotoğraf göndermesi atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, eğer işsizse iş bulacağına, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına, başarılarının eksilmeyeceğine, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine inanılır.

Rüyada birinin fotoğraf göndermesi gördüyseniz:

  • Kendinizi bir an da farklı olayları anlamaya veya açıklamaya çalışırken bulabilirsiniz.

Rüyada ölü birinin fotoğraf çekmesi isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, saygınlığa tabir olunur.

Rüyada birinin fotoğraf göndermesi daha çok önemli başarılara sahip olacağına, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine işarettir.

Rüyada birinin fotoğraf çekmek aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin fotoğraf görmek kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine rivayet eder.

Rüyada birinin fotoğraf verdiğini görmek işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada başka birinin fotoğraf çektiğini görmek anne ya da baba ile ters düşüleceğine, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin elinde fotoğraf makinesi görmek bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine, rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölen birinin elinde fotoğraf görmek huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments