Rüyada birinin ekmeğe bastığını görmek

Rüyada birinin ekmeğe bastığını görmek çektiği sıkıntıların daha da artacağına, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, sevdiklerini de koruyacağına, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine ve sağlık sorunları ile uğraşılacağına, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin ekmeğe bastığını gördüyseniz:

  • İletişime geçmeniz durumunda eski tanıdıklarınız üzerinde olumlu etki bırakabilirsiniz.

Rüyada birinin ekmeğe bastığını görmek hakkıyla kazanca, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, kazançtan yana kara geçeceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada birisinin ekmeğe bastığını görmek zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının ekmeğe bastığını görmek rüya sahibinin deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına inanılır.

Rüyada ekmeğe bastığını görmek sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine, işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına rivayet eder.

Rüyada birinin kitap bastığını görmek çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına, işlerde aksilikler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada birinin kurana el bastığını görmek kazancın yetmez olacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine ve uzunca bir süre toparlanılamayacağına yorulur.

Rüyada birinin pisliğe bastığını görmek herkesi kendi gibi zannedeceğine fakat bu konuda yanıldığını anlayacağı zaman çoktan pişman olmuş olacağına, duygularının karşılıklı olacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin evini su bastığını görmek uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments