Rüyada birinin çantasını karıştırmak

Rüyada birinin çantasını karıştırmak problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, iş dünyasında üne kavuşulacağına, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, mevki makam sahibiyken işten olunacağına, hayatının kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada birinin çantasını karıştırmak gördüyseniz:

 • Sabah saatleri gerginlikler yaşamaya müsaitsiniz.

Rüyada birinin çantasını karıştırmak kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin çantasını görmek huzursuz bir ortama girilip, bu yüzden evliliği bitirme aşamasına gelineceğine, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine alamet eder.

Rüyada birinin çantasını taşımak mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yolunda huzurla devam edeceğine inanılır.

Rüyada birinin çantasını almak kendi işinin sahibi olacağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin çantasını karıştırmak hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına delalettir.

Rüyada yanlışlıkla birinin çantasını almak rahata ve huzura kavuşacağına, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin çantasını çalmak önemli işler yapacağına, amaçlarına ulaşacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin çantasını unuttuğunu görmek hayırlı adımlar atacağına, hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada birinin çantasını karıştırmak

 1. Rüyada ölen kocamın Sırtında büyük sırt çantası vardı içinde çöp var onu bir yere dök diyordum bağırarak
  Çanta siyâhtı
  Etrafı yeşil çay bahçeleri ile doluydu
  Bir ışık belirdi ilerden ve yeğenleri salıncak da sallanıyordu sevinçle ölen kocamla o ışığa doğru yürüyorduk

  Çok etkilendim rüyadan çünkü sırtındaki çantayı indirmiyordu ısrar etmeme rağmen rüyamın tabirini rica ediyorum

  • Mürşid der ki,
   Görülen rüya sevgiye, kolaylığa ve itibara tabir olunur. Rüya yorumuna göre uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına; yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine; mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine yorulmalıdır.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.