Rüyada birinin altınlar vermesi

Rüyada birinin altınlar vermesi başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, çok büyük üzüntü duyacağına, derdin ve sıkıntının biteceğine, bir sebeple ortaklığın bozulacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına delalettir.

Rüyada birinin altınlar vermesi gördüyseniz:

  • Uzlaşmacı olmamanız durumunda duygusal sorunlar ortaya çıkabilir.

Rüyada birinin altınlar vermesi endişe edilen konularda çok zor zamanlar geçirileceğine, kariyer sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada birinin boynunda altınlar görmek karşısına pek çok aksilik ve engel çıkacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara allah’ın izni ile şifa bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada altınlar almak hikmetli ve asil insanlardan olacağına, rızkının sonsuz olacağına delalet etmektedir.

Rüyada altınlar görmek kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, unvan sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çeyrek altınlar görmek gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına delalet eder.

Rüyada yerde altınlar bulmak içine fesat düşeceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, çok huzurlu bir duruma geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada küçük altınlar toplamak ondan faydalanacağına, engel teşkil edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada elinde altınlar görmek başarısız olacağına, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine, amaçlardan sapmaya işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments