Rüyada birini sorgulamak

Rüyada birini sorgulamak zor zamanlar yaşayacağına, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, keyfin kaçacağına, ağız tadının ve moralin bozulacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, kötü olayların meydana geleceğine, evinde kaynayan tenceresinin boş kalacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına, uzun bir seyahate çıkılacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada birini sorgulamak gördüyseniz:

  • Özel bir tartışma ortamında dışarıda kalabilirsiniz.

Rüyada bekar birini hamile birini görmek çok başarılı olunacağına, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına alamet eder.

Rüyada birini delirmiş insanları kıracağına, üzeceğine, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada birini azarlama kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada birini kilitlemek yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına ve yapacağı bir seyahatten kötü bir haberle döneceğine, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına inanılır.

Rüyada birini susturmak üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, rüyayı gören kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada birini kucaklamak bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, eksiklerinin farkına varacağına işarettir.

Rüyada birini evlenmesi sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, derdinden, kederinden, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sevineceğine, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eve birini saklamak durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine, daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments