Rüyada birini pencereden aşağı atmak

Rüyada birini pencereden aşağı atmak başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, kendisini çok iyi hissedeceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına, biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, olaylı günler geçireceğine, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına delalet eder.

Rüyada birini pencereden aşağı atmak gördüyseniz:

  • Ticari başlıklarda emek harcamak gerekebilir.

Rüyada birini pencereden aşağı atmak ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine yorulur.

Rüyada pencereden aşağı bakmak sorunların büyük darbeler vuracağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine işarettir.

Rüyada pencereden aşağı düşmek imkanlarının artacağına, çevresindeki kimselerin kendisini yarı yolda bırakıp, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına alamet eder.

Rüyada pencereden aşağı inmek hayırlı kapıların açılacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına yorulur.

Rüyada pencereden aşağı atlamak yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına inanılır.

Rüyada pencereden aşağı sarkmak maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına, verilen sözlerin tutulacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine alamet eder.

Rüyada pencereden birini içeri almak rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada birini aşağı atmak küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, dünya malı edineceğine ve daha rahat bir yaşama kavuşacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments