Rüyada birini madde bağımlısı görmek

Rüyada birini madde bağımlısı görmek saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına, korkularından kurtulacağına, hayata karşı cesaretleneceğine, özellikle hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birini madde bağımlısı gördüyseniz:

  • Aksine çevrenizdekilerin antipatisini kazanırsınız.

Rüyada birini madde bağımlısı görmek toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada madde bağımlısı birini görmek başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, kişinin tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, aile sahibi olup, yuva kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada oğlunun madde bağımlısı görmek kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine işaret eder.

Rüyada madde bağımlısı görmek uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına, ticaret ehli kişi olacağına işarettir.

Rüyada madde bağımlısı olduğunu görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine delalet etmektedir.

Rüyada madde bağımlısı olmak allah’ın lütuflarını bulacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine inanılır.

Rüyada birini uyuşturucu bağımlısı görmek mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına, tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına tabir olunur.

Rüyada uyuşturucu bağımlısı birini görmek allah’ın lütuflarına ereceğine, yeni bir haneye sahip olacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments