Rüyada birini hamile olduğunu söylemek

Rüyada birini hamile olduğunu söylemek iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, bedenen de ruhen de şifa bulacağına, rüya sahibinin aile bireylerden birinin vefat edeceğine, kötü günler geçireceğine, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına, yaşamına renk geleceğine, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada birini hamile olduğunu söylemek gördüyseniz:

  • Dikkatli olmakta yarar var.

Rüyada birini hamile oldugunu eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada birini hamile olduğunu söylemek maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına inanılır.

Rüyada birini hamile olduğunu duymak elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına tabir olunur.

Rüyada bekar birini hamile olduğunu görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, bolluk ve berekete kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada hamile olmadığı halde hamile olduğunu söylemek uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine alamet eder.

Rüyada hamile kalamayacak birini hamile görmek hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, işlerin istenmeyen bir hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile bir kadının hamile olduğunu görmek işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile birinin hamile olduğunu görmek iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine, yokluğun biteceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.