Rüyada birini diri diri gömüldüğünü görmek

Rüyada birini diri diri gömüldüğünü görmek tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, rahat rahat yaşayacağına, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, işlerin sürekli büyüyeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına alamet eder.

Rüyada birini diri diri gömüldüğünü gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri çok fazla büyütüyorsunuz.

Rüyada birini diri diri gömüldüğünü görmek allah’ın sevgisini kazanacağına, borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada diri diri bebek gömüldüğünü görmek yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına ve bu kadar sorun varken daha kötü ve düzensiz bir dönem geçireceğine inanılır.

Rüyada diri diri gömüldüğünü görmek başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen rüya sahibinin kendi zevkleri için de para ayırabileceğine inanılır.

Rüyada birinin diri diri gömüldüğünü görmek bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaşayacağı sıkıntılarda etrafındaki pek çok insanın anında yardımını göreceğine ve mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşının diri diri gömüldüğünü görmek gelirinden yana memnun olacağına, maddi olarak zayıflayacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının diri diri gömüldüğünü görmek verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına, özel hayatında da bazı yeni kararlar alacağına inanılır.

Rüyada kendini diri diri gömüldüğünü görmek başka projeler içinde yer alarak atılımlarını artıracağına, yaşanacak kötü olayların ardından kısa süreli bir hastalık yaşayacağına alamet eder.

Rüyada diri diri mezara gömüldüğünü görmek toplumda itibar ve takdir toplanacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments