Rüyada birini büyü yaparken görmek

Rüyada birini büyü yaparken görmek sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, kalkınacağına ve yükseleceğine, sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine, muradın yerine geleceğine, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine rivayet eder.

Rüyada birini büyü yaparken gördüyseniz:

  • Hareket arayışında olabilirsiniz.

Rüyada birini büyü yaparken görmek eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, sağlığının yerine geleceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına delalet eder.

Rüyada büyü yaparken görmek zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına delalettir.

Rüyada büyü yapan birini öldürmek aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyü yaptıran birini görmek yaşadığı yokluğun biteceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına delalet eder.

Rüyada birisini büyü yaparken görmek büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, geleceğinin de başarılar ve zaferlerle dolacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş birini çiş yaparken görmek hanenizde bolluk olacağına, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada ölü birini temizlik yaparken görmek kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada birini banyo yaparken görmek iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine, ticaret dünyasında adının yayılacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.