Rüyada birine yumruk atıldığını görmek

Rüyada birine yumruk atıldığını görmek çok büyük üzüntüler yaşayıp ister istemez maddi sıkıntılar içinde yaşamak zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine, hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına, sorunlarının sona ereceğine, hileli bir işle karşılaşılacağına, büyük manevi zararlar yaşanacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, ancak daha büyük çalışmalar yapmak için rüya sahibinden yardım isteyeceğine inanılır.

Rüyada birine yumruk atıldığını gördüyseniz:

  • Gerekli bilgileri toplamanız gerekiyor olabilir.

Rüyada birine yumruk atıldığını görmek çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yumruk atıldığını görmek eşinin de kendisi gibi İslami kurallara uymaya çalışan, ağzından allah ismini düşürmeyen, her işine duayla başlayan biri olduğuna, aile büyüklerine saygı göstereceği gibi, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına işaret eder.

Rüyada birinin birine yumruk atması sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, rızkının çoğalacağına işaret eder.

Rüyada tanıdığın birine yumruk atmak aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanımadığı birine yumruk atmak işlerinde çok başarılı olacağına, heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevmediğin birine yumruk atmak bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine delalet eder.

Rüyada birine iftira atıldığını görmek ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, küs oldukları ile barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına yorulur.

Rüyada birine bıçak atıldığını görmek elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, zengin bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada birine yumruk atıldığını görmek

  1. Merhaba ben dün rüyamda erkek kardeşim kocamın gözüne yumruk atıyordu eşim hiç karşılık vermiyordu sesini bile çıkarmıyordu

    • Mürşid der ki,
      Görülen rüya çözümlere, kazanmaya ve şevke delalettir. Rüya tabirine göre sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına; çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına; hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.