Rüyada birine iftira atıldığını görmek

Rüyada birine iftira atıldığını görmek başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına, elindekileri de alıp götüreceğine, daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına, çok kötü ve üzüntülü dönemler yaşandıktan, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğradıktan sonra rüya sahibinin, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada birine iftira atıldığını gördüyseniz:

  • Sadece duygusal ilişkiler değil sosyal kontaklarınız da bozuk olabilir.

Rüyada birine iftira atıldığını görmek yaşamının her anlamda iyileşeceğine, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine delalet eder.

Rüyada başka birine iftira atıldığını görmek eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına alamet eder.

Rüyada iftira atıldığını görmek işlerinin hemen hallolacağına, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, mal mülk edineceğine inanılır.

Rüyada bana iftira atıldığını görmek maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine delalettir.

Rüyada bir başkasına iftira atıldığını görmek orada tatsız olaylar yaşayacağına, yaşamının uzun olacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada namusunu iftira atıldıgını gormek sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, parasını ve malını kaybedeceğine işarettir.

Rüyada bir kadına iftira atıldığını görmek yapılan çalışmaların heba olacağına, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendisine iftira atıldığını görmek eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, kişinin arkasından konuşan kimselerin yakınlar tarafından susturulacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments