Rüyada birine elma atmak

Rüyada birine elma atmak ancak bu durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, birlikte çok kazanç sağlayacak bir işe gireceklerine, rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, giden birinin geri döneceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, elinde bulunan imkânların kısa sürece eriyip gideceğine, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, rüya sahibinin, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, hastalıkların şifa bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada birine elma atmak gördüyseniz:

  • Sır olarak sakladığınız birşey ortaya çıkabilir.

Rüyada birine elma atmak sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada birine elma soymak daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, kişinin hayatının bayram yeri gibi neşeli ve keyif içinde geçeceğine alamet eder.

Rüyada birine elma vermek ne anlama gelir girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına işaret etmektedir.

Rüyada birine elma fırlatmak maddi anlamda çok ileri gidileceğine, hedeflediği kazancı elde edeceğine alamet eder.

Rüyada birine sarı elma vermek istediği gibi bir hayata kavuşacağına, emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına inanılır.

Rüyada elma toplayıp birine vermek bundan hayır göreceğine, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, çok üst mevkilere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada birine elma soyup vermek üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, rüya sahibinin kadın olması halinde de evde sözü geçen kimse olacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş birine elma vermek kendisine olan güveninin azalacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments